Metallitööstuse teenused

Meie firma kõrgekvaliteediliste metallitööstusmasinate suur suur valik, pikaajaline kogemus ning professionaalne ja ühtehoidev kollektiiv võimaldavad pakkuda järgmisi teenuseid:

masinaehitus_ vergine2

Masinaehitus

Meie masinaehituslik põhirõhk asub hüdraulikal, pneumaatikal ja elektromehaanikal. Toodame masinaehituslikke detaile, konveiersüsteeme, kaevandus- ja pakkemasinaid.

Mehaaniline töötlemine

Treimine, sisetreimine, puurimine, freesimine, keeruliste keeviskonstruktsioonide valmistamine. Meie kasutuses on erinevaid trei- ja freespinke, mis võimaldab meie klientidele täisteenust pakkuda.

Lõikamine, valtsimine ja painutamine

Musta- ja roostevaba lehtmetalli ja profiili lõikus gaasi- ja plasmagalõikuritega, käsiplasmaga ja saega. Ettevõte läbimüük lehtmetalli lõikuses on kekmiselt 250 tonni kuus.

Metallkonstruktsioonide valmistamine

Meie enda masinapark ja töövõime annab meile võimaluse rahuldada Teie vajadusi kõige kõrgemal tasemel. Tegeleme ka suuremate sildade ja konstruktsioonide tootmisega, hoonete teraskarkasside valmistamisega ja masinatööstuse projektide elluviimisega.

Armatuuri valmistamine

Meie ettevõte valmistab toodangut erinevatele ehitusfirmadele enamasti Eesti ja Soome turule. Toodame armatuurrange, vundamendi elemente, ankrutoole ja palju muud.

See veebileht kasutab küpsiseid! Loe lähemalt privaatsuspoliitikast