Pumbad ja pumbajaamad

Pakume tehnilisi lahendusi nii üksikutele pumpadele kui ka pumbajaamadele. Meilt võite saada kõike mis puudutab pumpasid alates nende remondist kuni “võtmed kätte” täislahendusteni.

Vaakumpumbad

Vaakumpumpasid iseloomustavad kompaktne ja lihtne konstruktsioon, samuti ka nende kõrge töökindlus ja lihtne kasutamine. Pumpamise suur kiirus ja stabiilsus iseloomustavad nende kasutusomadusi. Kõrge töökindlus on tagatud ka non-stop töötades ja erioludes kus toimub pumpade sagedane sisse ja välja lülitamine.

Tsirkulatsioonipumbad

Tsirkulatsioonipumbad ehk teisi sõnu ringluspumbad on keermestatud ühendustega pumbad. Reeglina on nad hooldusvabad. Sellistel pumpadel on üldjuhul nn. märja rootori tööpõhimõte.

Meilt saate tellida nii hammasratas-, kruvi-, laba- kui ka kolbpumpasid. Meie pumpasid iseloomustab tugev, funktsionaalne disain. Teeme just Teie vajadustele vastava pumba või pumbamaja. Lähtudes Teie vajadustest juba projekteerimisfaasis ja kasutades kvaliteetseid komponente, suudame me tagada Teile nii madalad hoolduskulud kui ka madala energiatarbimise.

Küsi hinnapakkumist!

Vastame päringutele juba samal tööpäeval! Kiirpäringu saamiseks helistage numbril +372 588 46945

See veebileht kasutab küpsiseid! Loe lähemalt privaatsuspoliitikast