Masinaehitus

Meie firma tegeleb masinaehituslike komponentide ja osade valmistamisega erinevatele tööstusharudele, nagu puidu- ja paberitööstusele, energeetika- ja kaevandusettevõtetele, põllumajandus- ja tööstusettevõtetele. Toodame vastavalt kliendi projektidele nii üksikeksemplare kui ka väikeseeriaid. Kui sa tead mida sa tahad ja see on metallist, siis me selle ka valmis teeme! Lisaks uutele toodetele tegeleme ka masinaehituslike seadmete taastamisega, olgu nendeks siis põllumajandus-, metsatööstus- või mäetööstusmasinad.

Hüdraulika

Meie firma tegeleb hüdraulika komponentide ja suuremate hüdraulika projektidega. Omame suurt kompetentsi hüdrosilindrite ja hüdropumpade alal, tegeleme ka nende remondiga. Samuti on meil kogemused tööstuskonveierite, hüdraulika- ja pressiseadmete ehitamisel ja moderniseerimisel.

Pneumaatika

Suruõhu kasutamine energiaülekandes ehk pneumaatika on oluline osa tööstusautomaatikast. Valmistame, paigaldame ja remondime nii pneumosilindreid, pneumaatilisi haaratseid, pneumaatilisi ehk solenoid klappe kui ka muid elektropneumaatilisi komponente. Selleks, et lahendada mittestandardseid seadmeid ja masinaid kasutavate klientide vajadusi, pakume eritellimusel valmistatud seadmeid. Me ei müü ainult seadmeid, vaid me pakume täislahendusi.

Elektromehaanika

Meie elektromehaanika osakond tegeleb seadmete juhtimissüsteemidega, kõrge- ja madalpinge elektrikilpidega, juhtmete paigaldamisega tööstuslikele masinatele ja nende ühendamisega elektrikilpidesse

Robotid ja konveierid

Oleme valmistanud nii pakkeroboteid, konveiereid, lifte, tõstukeid mida on meie klientide vahendusel üle kogu maailma müüdud. Meie seadmed on enamasti valmistatud pakke – ja masinatööstuse valdkonna ettevõtete jaoks. Antud toodangu peamised kliendid asuvad Skandinaavias, Lähis-Idas, Venemaal ning Põhja- ja Lõuna-Ameerikas.

Pakendamine ja tarne

Me ise pakendame oma toodangut, nii väikeseeriaid kui ka suuremat valmistoodangut. Meil on selleks eraldi asuv lõppmontaaži ja pakkimise osakond mis on varustatud ettenähtud tööde teostamiseks vajalike seadmete ja tööriistade komplektidega.

Küsi hinnapakkumist!

Vastame päringutele juba samal tööpäeval! Kiirpäringu saamiseks helistage numbril +372 588 46945

See veebileht kasutab küpsiseid! Loe lähemalt privaatsuspoliitikast