Metallkonstruktsioonide valmistamine

Kraanatalade valmistamine ja projetkeerimine

Pakume suuremate talade valmistamist, mida enamasti kasutatakse raskete esemete tõstmiseks ja logistikaks. Antud toodete valmistamine eeldab kõrget professionaalset oskust ja kvalifikatsiooni keevitusosakonnalt.

Keevitamine – MIG/MAG / TIG /MMA

Kõik keevitajad kes meiega töötavad, on kõrgkvaliteediga spetsialistid, mida tõestavad ka vastavate sertifikaatide olemasolu. Keevitamine on üks peamisi komponente metalli töötlemises ning tehtud töö peab vastama kõrgele kvaliteedile, mida kontrollib meie keevitusjärelvalve spetsialist.

Jäätmekäitlusseadmed

Meie ettevõte pakub laias valikus jäätmekäitlusseadmeid. Meilt saate tellida standardse või mobiilse pressikonteineri või tellida vastavalt oma vajadustele vastava presskonteineri vastavalt. Oleme valmis pakkuma individuaalseid lahendusi erinevatele tööstusharudele.

Lõppviimistlus ja pinnakate

Me pakume enda juures toodetud masinatele ja detailidele nii tsinkimist kui ka värvimist. Me pakendame oma toodangut, nii väikeseeriaid kui ka suuremat valmistoodangut. Selleks on meil eraldi asuv lõppmontaaži ja pakkimise osakond mis on varustatud ettenähtud tööde teostamiseks vajalike seadmete ja tööriistade komplektidega. 

Küsi hinnapakkumist!

Vastame päringutele juba samal tööpäeval! Kiirpäringu saamiseks helistage numbril +372 588 46945

See veebileht kasutab küpsiseid! Loe lähemalt privaatsuspoliitikast