Privaatsuspoliitika & küpsised

ISIKUANDMETE PRIVAATSUSPOLIITIKA

Antud privaatsuspoliitika järgib andmekaitse üldregulatsiooni (GDPR – General Data Protection Regulation) ja käsitleb isikuandmete töötlemist juhul, kui külastaja/lugeja kasutab veebilehte www.vergine.ee (edaspidi: VERGINE). Isikuandmete edastamine VERGINE’le on vajalik selleks, et külastaja/lugeja saaks kasutada meie veebilehe funktsionaalsust täies mahus.
Isikuandmete all mõistetakse informatsiooni, mis käib tuvastatud või tuvastatava isiku kohta (edaspidi: klient).

Isikuandmete töötlemise alla kuuluvad järgmised võtted: kogumine, säilitamine, muutmine, taastamine, kasutamine, avaldamine, edastamine, aga ka kustutamine või hävitamine. Isikuandmeid töödeldakse ainult kliendi nõusolekul, va. olukord, kui konkreetsete andmete töötlemise õigus või kohustus on tagatud seadusandlusega.

1. MIKS VERGINE ISIKUANDMEID TÖÖTLEB?

VERGINE töötleb kliendi isikuandmeid kasutajakogemuse parandamise või kliendiga kontakti võtmise eesmärgil.

2. MILLISEID ANDMEID VERGINE KOGUB?

VERGINE töötleb kolme eri tüüpi andmeid: isikuandmeid, mitteisikulisi andmeid ning veebiküpsiseid.

2.1 ISIKUANDMED

VERGINE töötleb järgmisi kliendi isikuandmeid:

1. Ees- ja perekonnanimi 
2. E-posti aadress
3. Telefoni number

Ja seda ainult juhul, kui isik on need avaldanud veebilehele www.vergine.ee kontakt- või uudiskirjaga liitumisvormi täitmisel; blogipostituste kommenteerimisel ning on isiklikult nõustunud privaatsuspoliitika tingimustega.

2.2 MITTEISIKULISED ANDMED

Veebilehte www.vergine.ee võib külastada igaüks ilma isikuandmeid sisestamata. Sellisel juhul on info, mida VERGINE’ga jagatakse, seotud ainult külastaja külastuse sessiooniga. Sellist infot nimetatakse mitteisikuliseks infoks ja töödeldakse tingimusel kui klient annab isiklikult nõusoleku küpsiste kasutamise hoiatusele!

Mitteisikulisi andmeid kogume Google Analytics veebistatistika programmi abil. Sellist teavet kasutatakse ainult VERGINE veebilehe kasutajakogemuse parendamiseks.
Mitteisikulised andmed on külastuse pikkus, kuupäev ja kellaaeg, regioon, linn, vaatamised, sisenemise lehekülg, väljumise lehekülg, viimane liikluseallikas, sisenemised reklaamilt, otsingusüsteem, reklaamisüsteem jms.

2.3 KÜPSISED

Tagamaks VERGINE veebilehe kvaliteetsuse ning funktsionaalsuse, kasutame oma kodulehel veebiküpsiseid. See on vajalik selleks, et teha veebileht kliendile atraktiivsemaks ja käepärasemaks (näiteks kui tihti kasutaja külastab veebilehte ja milliseid lehekülgi, millist veebilehitsejat ning tarkvara kasutab jms.)

Küpsised on tekstifailid, mis jäävad kasutaja arvutisse. Küpsised ei ole kahjulikud, ei sisalda pahavara ega pole seotud konkreetse isiku või IP-aadressiga. Enamik küpsiseid kustuvad automaatselt pärast seda, kui klient on oma veebilehitseja sulgenud.

Kõik tuntumad veebilehitsejaid (Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer ja Safari ) võtavad veebiküpsised vastu vaikimisi. Iga klient saab oma turvalisuse seadeid ise muuta ning veebiküpsiste vastuvõtu tõkestada või täielikult keelata.

VERGINE kasutab oma veebilehel Google Analytcsi ja kliendi veebilehitseja küpsised. Iga klient annab küpsiste kasutamisele vaikimisi nõusoleku kui alustab veebilehe kasutamist!

3. KÜPSISTE BLOKEERIMINE VEEBILEHITSEJAS

Juhendid enamkasutavate veebisirvijate seadistamiseks: 1. Internet Explorer 2. Crome 3. Firefox  4. Opera 5. Safari Hoiatus! Kui te keelate veebiküpsiste vastuvõtu, võib osa VERGINE veebilehe funktsioone lakata töötamast või sisulehti võidakse kuvada ebakorrektselt.

4. KUI KAUA VERGINE KLIENDI ISIKUANDMEID SÄILITAB?

VERGINE säilitab kliendi isikuandmeid senikaua, kuni klient ei nõua oma isikuandmete eemaldamist.

5. KUIDAS VERGINE KLIENDI ISIKUANDMEID SÄILITAB?

VERGINE säilitab kliendi isikuandmeid turvalises Zone Media OÜ (zone.ee) serveris, millele on ligipääs ainult www.vergine.ee domeeni omanikul.

6. KLIENDI ÕIGUSED

Kliendil on õigus:

  • saada töödeldavate isikuandmete kohta teavet;
  • saada ligipääs oma isikuandmetele;
  • nõuda valede, ebatäpsete või puudulike isikuandmete parandamist, samuti asendada ja/või täiendada isikuandmeid. Klient vastutab lisatud või muudetud andmete õigsuse eest;
  • eemaldada oma isikuandmed, kui neid pole enam vaja või kui isikuandmete töötlemine on ebaseaduslik, va. olukord, kui VERGINE’l on seaduslik õigus kliendi andmeid säilitada;
  • nõuda isikuandmete töötlemise piiramist või keelamist turunduse eesmärgil;
  • esitada kaebus Andmekaitse Inspektsiooni.

KÜSIMUSTELE VASTAMINE

Kui kliendil on küsimusi oma õiguste kohta või on ta arvamusel, et VERGINE on tema isikuandmete (andmete) töötlemisel rikkunud tema õigusi, võtke ühendust e-posti aadressil info@vergine.ee. Kirjas kirjeldage oma päringu sisu. VERGINE kohustub kliendi päringutele vastama 30 päeva jooksul.

kuupäev: 19.02.2019

See veebileht kasutab küpsiseid! Loe lähemalt privaatsuspoliitikast